20 Січня, 2022

Бутусов – Зеленському: Хоббіт може перемогти тільки в одному випадку – якщо піде на ризик, пройде шлях небезпек…

Найточніший фільм про політику – це “Володар кілець”.

Кільце на пальці у фільмі – це влада і спокуса владою. Кожен з нас – володар або президент, але … влада – це постійнj важкий тягар. І тому мало який хоббіт здатний з кільцем впоратися. Кільце не важко надіти на палець, не важко підняти булаву. Але хоббіт, який починає залежати від “моєї прєлєсті”, з милого розумного хлопця миттєво може перетворитися в Голлума.

Адже назгули на чорних чартерах і кортежах постійно намагаються забрати милого доброго хоббіта чорт знає куди, типу Оману або палацу в Конча-Заспі.

Якщо хоббіт використовує магію влади для того, щоб відчути себе королем, кільце його знищить. Якщо хоббіт не розуміє відповідальність, і зайнятий своїм рейтингом в Ширше, кільце його знищить. І якщо замість бою з орками хоббіт боягузить і намагається подивитися в око Саурона, щоб він закінчив війну, кільце його знищить.

Хоббіт може перемогти тільки в одному випадку – якщо піде на ризик, якщо постарається знищити свої спокуси, пройде шлях небезпек, щоб врятувати всіх, щоб захистити країну від загрози.

Якщо ти не готовий зняти кільце і ризикнути собою, своїм благополуччям – магія влади заволодіє тобою.

І інші мисливці за кільцем будуть плести проти тебе інтриги, тому що знають – без кільця ти ніхто, крім кільця у тебе немає ні авторитету, ні впливу, ні власної сили. Тому що тільки якщо ти вибрав шлях по-справжньому битися зі Злом, якщо ти своїм прикладом показуєш, що здатний бути лідером, ти поєднуєш самих різних людей, гномів, ельфів, і ведеш їх за собою.

І ось це і є справжня влада. І ось і є справжня перемога. Так хто ти хоббіт – володар кільця або його жертва?

Юрій Бутусов

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятися від позиції автора. Редакція не відповідає за достовірність таких матеріалів, а сайт виконує виключно роль носія.