16 Жовтня, 2021

Гончаренко: Офіційно почалася велика вiйнa. Разумков направив заяву до правоохоронців стосовно підкупу депутатів…

Як відомо в українських ЗМІ з’явилась інформація про те, що спікер Верховної Ради Дмитро Разумков може втратити свою посаду, через те що відправив законопроект № 5599, який ще називають “Закон про деолігархізацію”, на розгляд Венеційської комісії. Чим обурив Офіс президента та самого Зеленського.

Сьогодні в прямому ефірі телеканалу “Рада” Дмитро Разумков заявив, що зараз ходять чутки про те, що ніби то йде підкуп народних депутатів за те щоб ті голосували за “потрібні” закони.

“Зараз в ЗМІ розповсюджується інформація про те, що хтось там пропонує депутатам 50, 70 чи 100 тисяч за голос при голосуванні за деякі відставки. Я не знаю в яких кабінетах ведуться такі перемовини, але це точно впливає на діяльність Верховної Ради. Вважайте це моїм депутатським зверненням,  я хочу звернутися до всіх антикорупційних органів, щоб підтвердити, або спростувати цю інформацію” – заявив Разумков.

Народний депутат Олексій Гончаренко прокоментував цю заяву наступним чином: “Разумков направив заяву до правоохоронців стосовно підкупу депутатів, щоб вони голосували за його відставку. Офіційно: почалась велика війна. Залишиться один: чи Єрмак, чи Разумков.” – написав нардеп.

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятися від позиції автора. Редакція сайту не відповідає за достовірність таких матеріалів, а сайт виконує виключно роль носія. Оціночні судження не підлягають спростуванню та доведенню їх правдивості.