16 Жовтня, 2021

Береза: Хочу почути від фанатиків Зе слова “А что при вас военным не должны были?”

У низці скандалів і факапів влади я мало не пропустив визнання владою того, що нашим воїнам не виплачують “бойові”.

Президенту його зарплату платять. І слугам народу платять. Теж вчасно. Кабміну платять вчасно. І вчасно платять навіть Єрмаку, Арестовичу і Лещенко. Але не платять “бойові” нашим військовим. І це днище. Факт невиплат визнав заступник міністра оборони Олександр Носов під час години запитань до уряду у ВР. Він сказав, що Міноборони заборгувало військовим виплати одноразових винагород в розмірі 2 млрд грн. Причиною є нестача в грошах в Міністерстві оборони в обсязі 7,1 млрд грн. Через це доводиться економити на закупівлі палива для армії.

Вважаю, що після інформації про такі борги перед військовими, депутати повинні ще більше грошей виділити на президентський університет та інші дорогі іграшки Зеленського. А ще владі слід без тендеру продовжувати виділяти гроші на все, що тільки можна. Армія почекає, так?

Влада знає, якщо що, то у нас же є волонтери, які дизель для танків привезуть. Ну, коли ж цей треш закінчиться ???

І дуже хочу почути від фанатиків Зе слова “А що при вас військовим не затримували виплати?”. Так ось, при нас військовим виплати не затримували. І коли я закінчив свою каденцію народного депутата, то борги перед військовими дорівнювали нулю. Не те, що зараз …

Борислав Береза

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятися від позиції автора. Редакція сайту не відповідає за достовірність таких матеріалів, а сайт виконує виключно роль носія. Оціночні судження не підлягають спростуванню та доведенню їх правдивості.