30 Липня, 2021

Волонтерка: Одеса, 10 квітня 2014-го року. В цьому білому автобусі була я.

10 квітня 2014 року в Донецьку прихильники “днр” оголосили про проведення референдуму і розпочали формування “виборчої комісії”.

10 квітня 2014 року в Одесі були всі “любителі русского миру” – царьов, тигипко, королевська. Після “реконструкції” та параду на “честь 70-річчя”, організованих одеською владою під Оперою, царьов мав розгорнути величезний російський прапор та пройтись Рішельєвською вулицею, оголосивши тут “онр”.

Але в нього щось пішло не так. Спочатку ми оточили місце проведення його конференції в готелі “Одеський дворік”, він просто туди не приїхав, потім частина наших закидала яйцями тигипка біля прес-агентства “контекст причерномор’я”, який досі належить комуняці гриневецькому , щоб навіть не висовувався. королевська не світила “фейсом” на вулицях, а одразу пішла на канал труханова записувати звернення про “фашизм не пройдьот”, а царьов оголосив прес-конференцію для “своїх” ЗМІ в готелі “Променада” на 10 станції Великого Фонтану, який ми швидко тоді заблокували.

Звісно, царьов покликав на допомогу. Звісно, приїхали всі антимайданівці – одразу після “реконструкції” під Оперою. Звісно, вони нас ледь не вбили. Я була в цьому білому бусіку, частина наших втікала дахами до моря. А ввечері ми зібралися біля Дюку, через три дні в нас вже працював Штаб оборони Одеси, ми чергували на майже десяти постах навколо міста, щоб не пустити сюди “руськомирську заразу”.

Але тут ніхто не оголосив “онр”. Ані в квітні. Ані в травні 2014 року. Так що день звільнення був в 2014-му, панове.

У вас нема зелених орків на вулицях та коменданської години, як в Донецьку. Вас не кидають на підвали, не катують, не “віджимають” квартири. У вас не ходять “рублі”, та вас ніхто не змушує брати російські паспорти з двоголовими курками. Вам не треба їздити за пенсією через блокпости та кордони та помирати в “народних республіках”.

З чим вас і вітаю.

Олена Балаба

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятися від позиції автора. Редакція сайту не відповідає за достовірність таких матеріалів, а сайт виконує виключно роль носія. Оціночні судження не підлягають спростуванню та доведенню їх правдивості.