11 Серпня, 2022

Політолог: “Інтер заряжає бабушкі – Кєша хароший, Вова хароший. Вова каже – я герой, я зменшив для бабулі тарифи

Як зменшити тарифи? Кейс від Зеленського.

Міністр фінансів Сергій Марченко – порадував. Він каже – я попереджав, членів Кабміну, що знижувати тарифи – погана ідея.

Тепер виявляється, що: Згідно зі статтею 15 закону “Про ціни і ціноутворення”, уряд, органи виконавчої влади і органи місцевого самоврядування, які встановили державні регульовані ціни на товари в розмірі, нижчому від економічно обґрунтованого розміру, зобов’язані відшкодувати суб’єктам господарювання різницю між такими розмірами за рахунок коштів відповідних бюджетів.

А значить газзбути можуть вимагати відшкодування витрат за рахунок державного бюджету відповідно до статті 11 закону “Про ринок природного газу”.

Нас чекає дофіга позовів до суду проти Держави від газзбутів. Суди по-любасу відіграють за фірташів/ахметових. А гроші в бюджеті на відшкодування не передбачені. Але нічого – люди і не помітять.

Бабушка ж не знає, що схема така:

– Вова каже – я герой, я зменшив для бабулі тарифи

– бабуля плаче від радості і цілує вовину фоточку

– фірташ подає до суду позов на компенсацію видатків з бюджету, на всякий випадок підмазує суддю і отримує постанову про відшкодування витрат з бюджету;

– бабуля йде в магазин і купує молочко і гречку. 20% ПДВ летять в бюджет.

– Слуги голосують зміни в бюджет. Виділяють бабині податки на покриття витрат по постанові суду фірташу;

– бабуля за податки не в курсі, бо вона ж не особисто через Ощадбанк їх переаховує Шмигалю. Абревіатура ПДВ їй не відома;

– Антимонопольний комітет мовчить, бо отримав пухлі конверти4

– фірташ отримує бабло

– заряжає на Інтер баблішка

– Інтер заряжає бабушкі: Кєша хароший, Вова хароший;

– усі задоволені, бабуля знову цілує вовин партрєт.

Народ, а де ви у цій схемі?

Віктор Бобиренко

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятися від позиції автора. Редакція сайту не відповідає за достовірність таких матеріалів, а сайт виконує виключно роль носія. Оціночні судження не підлягають спростуванню та доведенню їх правдивості.