30 Липня, 2021

ФСБ готувала збиття літака НАТО під час спільних навчань з Україною

Терористичний акт повинна була здійснити людина, яку підозрюють у спробі викрадення командувача Силами спеціальних операцій ЗСУ.

Агенти Федеральної служби безпеки Російської Федерації планували здійснити зухвалий терористичний акт з метою зіпсувати відносини між Україною і країнами-членами НАТО.

Про це в своєму блозі на Patreon повідомив журналіст Петро Шуклина, інформує Діалог.UA.

Як зазначає журналіст, росіяни планували знищення літака НАТО під час спільних навчань Альянсу з Україною.

Суть теракту повинна була полягати в наступному: завербований російськими агентами український військовослужбовець в потрібний момент повинен був взяти переносний зенітно-ракетний комплекс і здійснити пуск ракети по конвертоплану під час навчань. Проте, у російських агентів нічого не вийшло: теракт був зірваний оперативниками Служби безпеки України.

Одним із заарештованих опинився чоловік, якого підозрюють у спробі викрадення командувача Силами спеціальних операцій ЗСУ. Цією людиною виявився Ігор Малога, якого затримали в лютому поточного року. Його профіль опублікований на сайті “Миротворець”.

Додамо, що в інтерв’ю журналістам “ТСН” Малогу назвали колишнім спецназівцем військової розвідки. Відзначається, що службу він почав ще за часів СРСР, але не змирився з крахом “великого і могутнього”, не сприймав Україну як незалежну державу, а НАТО і США вважав “ніким і нічим”.