27 Травня, 2022

Гай: Читаю про те, що не так з новорічною промовою Зеленського… Та все не так, все не так. Він брехав, брехав і брехав всі 20 хвилин.

Читаю про те, що не так з новорічною промовою Зеленського….
Та все не так, все не так.

Окрім того що задовга, пафосна промова з їдлом, яке багато хто не може собі дозволити з пересічних громадян, то є несмак, так ще і використання військових не для популяризації ЗСУ, а для донесення путінських ідей про “линию розграничения в головах”, то є робота на користь окупанта.

І брехня, брехня, брехня…
Брехня про квартири для військових.
Брехня про те, що ціни на газ не зросли.

Брехня про те, як Зе налякав олігархів, бо остання статистика показала, що їх статки зросли у двічі, а головне навіть у Медвєдчука, який з мільйонера став мільярдером і це під “санкціями”…

Брехня про урожай, бо вони продали стратегічні запаси зерна і сказали у офіційному розслідуванні, що їх з’їли миші, а тепер ввели регуляцію цін на хліб.

Брехня про те, як мільйони українців стали власниками землі, бо вони ввели податки на землю, що не окуповує навіть здача в аренду.

Збрехав про Державне Оборонне замовлення, яке провалили, про ракети, які за ці три роки ми не закупили жодної.

Збрехав про зарплати лікарям, які виходили на страйки, зарплати шахтарям, військовим і поліції….
Він брехав, брехав і брехав всі 20 хвилин.

Це найогидніша промова президента за всі роки Незалежності.
Це навіть не промова – це була ода брехні і вся країна, а зокрема присутні за столом, були її свідками.
Думаю, що це останній новорічний виступ в якості діючого президента.

P. S. Більше того, вскрилось, що саме привітання знімали три дні з 27 по 29грудня. Про це розповів видатний український інженер-оптик, доктор фізико-математичних наук, професор з Чернівців Олег Ангельський, який був запрошений. Під час зйомки гостей годували канапками в окремій кімнаті. Тож і тут ця зелена братія збрехала і принизила видатних людей, яких зібрали на свою потворну виставу. Фу…

Мирослав Гай 

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятися від позиції автора. Редакція сайту не відповідає за достовірність таких матеріалів, а сайт виконує виключно роль носія. Оціночні судження не підлягають спростуванню та доведенню їх правдивості.