27 Травня, 2022

Гай: Вся ситуація із Чаусом демонструє не тільки методи Зеленої команди але і їх мету – приховати власні злочини.

Вся ситуація із Чаусом демонструє не тільки методи Зеленої команди але і їх мету – приховати власні злочини.

Ми бачимо справу бойового генерала Павловського, якого звинувачують у використанні свого службового положення. Не вбивстві, не крадіжці, не державній зраді, а в постачанні, нібито, не якісної техніки.

І хоча це недоведено в суді, за цю підозру Павловського закривають в сізо і вимагають заставу в півмільярди гривень.

Чаусу ж, який на посаді судді Дніпровського райсуду Києва ухвалював рішення щодо активістів Автомайдану, забираючи права у людей, які брали участь в акціях протесту проти влади Януковича, якого звинуватили у вимаганні хабаря у 150000 доларів і трьохлітрові банки з валютою якого бачила уся країна – випускають під домашній арешт.

При цьому його продовжує контролювати СБУ, а НАБУ обмежилося врученням підозри.
Очевидно, що є подвійні, потрійні стандарти.

Є намір Офісу Зеленського приховати від світу злочин з викрадення Чауса з Молдови, що не могло відбутися без особистого наказу президента і спровокувало міжнародний скандал.

Такі ігри не призведуть ні до чого хорошого, бо все бачить не тільки українське громадянське суспільство але і наші західні партнери.

Мирослав Гай

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятися від позиції автора. Редакція сайту не відповідає за достовірність таких матеріалів, а сайт виконує виключно роль носія. Оціночні судження не підлягають спростуванню та доведенню їх правдивості.