25 Червня, 2022

Нардеп Гео Лерос: Зеленський з’їхав з глузду! Натравив на мене навіть Агенство з Розшуку Майна і Активів, яке мало …

Зеленський з’їхав з глузду!
Натравив на мене навіть Агенство з Розшуку Майна і Активів, яке мало б повернути вкладене майно Януковича)))

Треба ще на мене натривати національне космічне агенство!

Нагадаю, раніше у Верховній Раді я двічі збив постанову про призначення в комісію по відбори керівника АРМА покімонів Єрмака.
До того ж, викрив схему як смотрящий Зеленського за Києвом вкрав з АРМА майно Клименка, оприлюднив понятійну угоду, де покроково розписано як арештоване майно втікача міністра Клименко мало перейти в руки Комарницького.
І спойлер, все було реалізовано згідно узгодженого графіку.

Я змусив внести в ЄРДР відомості про цей злочин, але вони не будуть розслідувати справу проти людей Зеленського.
Президент дав команду рити на мене де завгодно і що завгодно.
Олег Татаров йому обіцяв виконати «у найкращому вигляді», але дії цих клоунів викликають лише сміх)

Ви пам’ятаете справу «вертолітних податківців» – керівників фіскалів, які під керівництвом Олександра Клименка (міністра доходів і зборів часів Януковича) створили систему розкрадання бюджету через сумновідомі «податкові площадки», тоді збитки нарахували 104 млрд грн.

Однією з таких компаній була ТОВ «Компанія з управління активами «Ексельсіор», майно якої було арештовано з метою забезпечення спеціальної конфіскації майна.

Серед арештованого майна ТОВ «КУА «Ексельсіор» наявні 5 (п’ять) земельних ділянок у елітного передмісті Києва, селищі Козин, нежитловий будинок площею 760 кв.м та об’єкт незавершеного будівництва за цією ж адресою, яке було передано в управління цього Нац агентства. Подальша реалізація забезпечила б погашення хоча б малої частини нанесених збитків від протиправної діяльності Клименка.

Я оприлюднив наявні в моєму розпорядженні документи, які однозначно свідчать про вчинення злочину Чепіжко Оксаною Вікторівною, яка діяла в інтересах ТОВ «КУА «Ексельсіор» та Комарницьким Денисом Сергійовичем.

23 травня 2019 року між Чепіжко Оксаною Вікторівною та Комарницьким Денисом Сергійовичем укладено Меморандум про наміри у відповідності до якого останній зобов’язується придбати арештоване майно ТОВ «КУА «Ексельсіор», а саме 5 (п’ять земельних ділянок) та об’єкт незавершеного будівництва.
При цьому, як свідчить п. 1.2 вищевказаного Меморандуму, як Чепіжко так і Комарницький усвідомлювали, що майно перебуває під арештом, визнано речовим доказом та передано в управління АРМА.

Окремо слід відзначити, що згідно з п. 3 Меморандуму, Чепіжко взяла на себе зобов’язання до 31.08.2019 зняти всі обмеження з майна та зобов’язання відмінити всі судові рішення про накладення арешту на майно.

Того ж дня, 23.05.2019 між Комарницьким та Чепіжко укладено попередній Договір, згідно з яким Комарницький передав, а Чепіжко отримала завдаток у розмірі 500 000 доларів США.
При цьому варто наголосити, що на день укладення вказаного Договору всі об’єкти нерухомого майна ТОВ «КУА «Ексельсіор» перебували під арештом, згідно з рішеннями слідчих суддів.

Пунктом 1.2 Попереднього Договору чітко зазначено дату укладання основного Договору – 02 вересня 2019 року, а отже саме в цей день право власності на арештоване майно, всупереч заборони суду повинно було перейти до Комарницького.
За дивним збігом обставин, 02 вересня 2019 року слідчим суддею Печерського районного суду м. Києва у справі 757/42995/19-к за клопотанням представника ТОВ «КУА «Ексельсіор» скасовано арешт, накладений на майно товариства, а отже надано можливість Комарницькому безперешкодно набути право власності на об’єкти нерухомості у смт. Козин.

Незважаючи на намагання прокурорів Генеральної прокуратури України повторно накласти арешт на майно ТОВ «КУА «Ексельсіор» (справа 757/58473/19-к), будь-які рішення про арешт об’єктів нерухомості саме в смт. Козин відразу ж скасовувалось іншими суддями (справа 757/61109/19-к), що однозначно свідчить про вплив Комарницького та Чепіжко на прийняття рішення суддями.

Згадаємо як Ген прокурор Луценко заявляв, що “спільна команда МВС і ГПУ змогла вже на цьому етапі заарештувати майна злочинців на 700 млн грн, в тому числі 10 будинків, 20 квартир, 20 земельних ділянок, 19 нежитловлих приміщень, тисяча вагонів, 40 автомобілів. Це заарештоване майно сьогодні вже приносить дохід державі”.

Але це не входило в плани Єрмака.
Комарницький та Чепіжко діючи виключно в інтересах злочинної організації на чолі з екс Міністром доходів та зборів України вчинили дії, направлені на умисне виведення майна з-під арешту з метою уникнення його можливої спеціальної конфіскації за рішенням суду.

Володимире Олександровичу, раджу не рити яму, ви самі в неї впадете.

Geo Leros

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятися від позиції автора. Редакція сайту не відповідає за достовірність таких матеріалів, а сайт виконує виключно роль носія. Оціночні судження не підлягають спростуванню та доведенню їх правдивості.