25 Червня, 2022

Геращенко: Зранку отримала кілька страшних смс з регіонів. Родичі хворих на ковід об’єднуються в ініціативні групи, аби достукатися до керівництва МОЗ

Зранку отримала кілька страшних смс з регіонів. Родичі хворих на ковід об’єднуються в ініціативні групи, аби достукатися до керівництва МОЗ і добитися необхідної кількості кисню в лікарні, забиті важкими пацієнтами. Люди скаржаться, що не можуть нікому додзвонитися, що не вистачає лікарів, ліжок, ключове- кисню.

Знайомі медики, які працюють в інфекційних лікарнях, говорять, що вільних ліжок майже не залишилося.

Ця хвиля відрізняється від попередньої агресивністю та швидкістю перебігу.
Вікова категорія змістилась в бік молоді 30+ років.

Тільки в Черкасах за останні два тижні в інфекційній лікарні померло 4 молодих людини :найстаршій 48, наймолодшій 31рік. Смертей серед старших людей ще більше , люди йдуть з життя в інфекційці щодня….

В цій же лікарні є нова киснева станція, яка не працює останніх 5-6 місяців(через несправність).
Пацієнти поступають в дуже тяжкому стані.

Медичні працівники працюють на межі фізичних і психологічних навантажень. Черг, аби влаштуватися в ковідарії немає, ніхто не хоче ризикувати своїм життям за копійчану зарплату.

Лікарі бояться говорити правду рідним, як не вистачає ліків, аби ті не телефонували на гарячу лінію МОЗ зі скаргами, бо потім лікарні ше вигрібають! Не допомогу від МОЗ, а крики, що псують статистику і картинку, що все під контролем…

Потрібні ШВЛ, CPAP, маски з резервуарами, кисневі маски
Немає бренему, фленоксу
Нестача персоналу і шалене навантаження на медиків. На одну медсестру по 30-35 хворих,на лікаря по 2а поверхи пацієнтів.
Це правда.

Вчора Зеленський за ручку водив кандидата- слугу по 197 виборчому округу і спілкувався з пам’ятником Шевченку. Чому ж не зустрівся з лікарями Золотоноші і Канева, вони б йому розповіли про заборгованості по зарплатам , відсутність ліків і забиті лікарні.

Чому ні слова не промимрив про важливість вакцини?! Адже переважна більшість важкохворих- не вакциновані.

Все це пекло- на фоні гучних журналістських розслідувань , що ковідний фонд було витрачено на корм для собак, завищене в кілька раз будівництво і тд. Де реакція правоохоронних органів?

Ну, й єдиний ранковий позитив. Прочитала пост Vadym Denysenko, який анонсує нове опитування УІМ. Так ось, єдина парламентська партія, серед виборців якої переважають вакциновані українці- це Європейська Солідарність! Дякую вам, наші відповідальні , освічені, розумні виборці. Просимо ВАС- роз’яснюйте, агітуйте, просіть всіх, хто поряд, займайтеся просвітництвом.

Маємо обмежену, безвідповідальну, аморальну владу, на совісті якої тисЧі смертей українців. Владу , яка провалила підготовку до чотирьох хвиль ковіду і кампанію широкої вакцинації. Благаю вас, дорогі наші українці, всі , хто довіряє «ЄС», давайте разом зробимо все, що в наших силах, аби врятувати якомога більше людей від важкого перебігу хвороби.

Я сама була шокована кількістю не вакцинованих серед своїх найближчих друзів і робила все можливе, аби переконувати, агітувати і спонукати зробити щеплення. Здоров’я ВСІМ- незалежно від поглядів, переконань і позицій. Вакцинуйтеся, будь ласка!

Iryna Gerashchenko

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятися від позиції автора. Редакція сайту не відповідає за достовірність таких матеріалів, а сайт виконує виключно роль носія. Оціночні судження не підлягають спростуванню та доведенню їх правдивості.