25 Червня, 2022

Бутусов: Йдуть дуже важкі бої. Головні сили 90-і танкової та 76-і десантно-штурмової дивізій ЗС РФ сьогодні продовжили наступ на трасу Бахмут – Лисичанськ

Головні сили 90-і танкової та 76-і десантно-штурмової дивізій ЗС РФ сьогодні продовжили наступ на трасу Бахмут – Лисичанськ в районі сіл Нагірне, Білогорівка, Берестове.

На цих фото українських розвідників російські танки та БМПТ Термінатор виїхали на висоту для обстрілу району траси, а потім тікають, потрапивши під обстріл української артилерії. Противник зосереджує зусилля на прориві нашої оборони в районі Бахмута, і застосовує для цього свої основні оперативні резерви.

Обстановка залишається важкою, ворог великими силами намагається прорвати нашу оборону, щоб створити нове оточення. Але українська армія чинить потужний спротив, і докладає зусиль для розгрому ударного угруповання ЗС РФ.

Йдуть дуже важкі бої.

Юрій Бутусов 

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятися від позиції автора. Сайт виконує виключно роль носія. Оціночні судження не підлягають спростуванню та доведенню їх правдивості.