28 Листопада, 2021

Гордон вибухнув щодо Зеленського: Він для мене помер, немає його більше. Правити Зеленському 2,5 роки. Далі – початок кінця

Український журналіст на емоціях вибухнув гострою критикою на адресу президента. Він звинуватив Володимира Зеленського у “покриванні” корупції та зазіханні на свободу слова в країні.

Telegram-канал “Український Діалог” опублікував фрагмент інтерв’ю, в якому Дмитро Гордон заявляє: “Після всього він (Зеленський) для мене помер, немає його більше. Правити Зеленському 2,5 роки. Далі – початок кінця”.

Він докладно пояснив свою позицію, наголосивши на кожній претензії до президента.

“2,5 роки жодної реформи, нічого взагалі, коту під хвіст. Як так? Чому? <…> 40 млрд доларів крадуть із бюджету щороку. А він мовчить. А чому ти мовчиш? Ти керуєш цією корупцією чи її покриваєш?” – обурився Гордон в ефірі програми “Час Голованова” на телеканалі “Україна 24”.

Також він висловив невдоволення “наступом” Зеленського на свободу слова порівнявши президента з лідером РФ.

“Створи свободу слова, дотримуйся <…> Закон про деолігархізацію — він же не з олігархами бореться, а з пресою, яка в руках олігархів. Він хоче бути сам над усіма. Він шляхом Путіна хоче піти, чи що? Це його ідеал ? Я не розумію”, – додав журналіст.