11 Серпня, 2022

Горе яке… На Херсонщині знайшли мертвою семирічну Марійку. А тепер я розповім вам факти які маю…

Горе яке…

На Херсонщині знайшли мертвою семирічну Марійку Борисову пошуки якої велися з 7.03.2021.
Знайшли її в сараї у рідному селищі Щасливе Олешківського району.

А тепер я розповім вам факти які маю, дещо зведу про щось порозмірковую, а висновки робіть самі. Отже:
1. Коли Марійка пропала, вона гуляла зі старшим братом, який повернувся додому сам і НЕ ЗМІГ пояснити, куди поділася сестричка.
2. У першу ж добу, за словами всюдисущих бабусь на лавчинях, мешканці села обшукали все село, «кожну хату, підвал і горище» і нікого не знайшли.

3. Далі залучили поліцію з собаками. Собаки втратили слід Марійки на автобусній зупинці, що на трасі. Одразу було висунуто версію, що дівчинку вкрали. Її мама першою це і озвучила ☝🏻
4. На допомогу поліції і місцевим мешканцям прибули Волонтери з Дніпра і Павлограда, які мають досвід пошукових операцій. Вони ТЕЖ обшукали село і нічого не знайшли. Радіус пошуку було збільшено до 10-ти кілометрів.
5. І от сьогодні Марійку знаходять, на жаль мертвою.

Тепер зведем:
Перше що мене насторожило в цій історії – брат. Як це 10-тирічна дитина не може пояснити, куди поділася сестра, а? А тут і мати говорить, що її немає в селі…

Ну ОК, візьмемо за основу викрадення: якщо сліди Марійки обриваються на зупинці, то значить її посадили в машину. Враховуючи те, де її знайшли – то викрадачем може бути односелець, якому дівчинка довіряла і якого знала.

Та тоді виникає питання: де вона була весь час, якщо село ДВІЧІ прочісували, в тому числі сарай, де знайшли її тіло у мішку. Той сарай прочісували ТРИЧІ!

І тут ми повернемось на початок: а мамин дім прочісували? А з братом хто говорив крім мами? Повторюсь: як це 10-тирічна дитина, яка вміє говорити, не може пояснити де поділася сестра після їхньої СПІЛЬНОЇ прогулянки?

Я зараз нікого не звинувачую – я не прокурор, та наведені мною факти змушують ДУЖЕ сильно задуматись…

Шкода маленьку…

Назар Приходько

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятися від позиції автора. Редакція сайту не відповідає за достовірність таких матеріалів, а сайт виконує виключно роль носія. Оціночні судження не підлягають спростуванню та доведенню їх правдивості.