25 Червня, 2022

Тарас Чорновіл: І нехай мені хтось спробує сказати, що це колаборантське створіння не працює на Кремль

У МИД РФ учора зранку зробили заяву про «готовящихся на Украине силовых акциях, способных существенно осложнить ситуацию в сфере безопасности». Паралельно з цим Машка Захарова-Бояришнікова оголосила про “оптимізацію” штату рашен дипустанов у нашій країні. А це людською мовою – термінове вивезення дипперсоналу та пов’язаних осіб. Паралельно з цим бачимо дуже жорстку активність західних лідерів стосовно ситуації навколо України.

А тепер згадайте, що у нас відбувалося вчора? Суд над Порошенком, де влада дуже чітко показала попереднього вечора, що чекає від суддів виключно максимально жорсткого рішення й неприховано тиснула на суд. Проти мітингувальників підтягували додаткові сили беркутні, явно готуючись до збурення після прогнозованого рішення про арешт.

А ще Зеленський із усім своїм керівництвом утік з Києва в Харків. А далі все традиційно: перша кров, масовий спонтанний вибух, потужна й жорстка акція, незмінні провокатори. Це ми пам’ятаємо з 1 грудня 2013-го. Тільки зараз у повній боєготовності стоять рашистські війська, а Порошенка. який міг зупинити провокації, планували ізолювати. А радник президента США з питань безпеки ще півтора-два тижні назад оприлюднив один із запланованих приводів вторгнення в Україну – вигаданий “державний переворот”, на який планував відреагувати Кремль.

А зараз знову повертаємося до того, з чого почали: заяви рашистського МИДу, яка не підтвердилася, хоча саме на такий “подарунок” від Зеленського в Москві дуже очікували. І нехай мені ще хтось спробує сказати, що це колаборантське створіння не працює на Кремль. Чи агентурно, чи маніпулятивно через природну тупість та випалені наркотою залишки мозку – не має значення. Але саме вчора Москва очікувала для себе великого шансу. І про це з тривогою говорили в усіх столицях, крім Києва.

Тарас Чорновіл

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятися від позиції автора. Редакція сайту не відповідає за достовірність таких матеріалів, а сайт виконує виключно роль носія. Оціночні судження не підлягають спростуванню та доведенню їх правдивості.