30 Липня, 2021

Клімкін: Сьогодні мене набрав один з депутатів Бундестагу і питає: а це правда, що у вас на вибори йде стільки клонів?

Ми живемо в маразмі і самі перестаємо сприймати це як маразм.

Сьогодні мене набрав один з депутатів Бундестагу, якого знаю вже багато років, і серед іншого питає: а це правда, що у вас на вибори йде стільки клонів? Він про Одесу почув і про цілий “букет” Філімонових, на що я йому сказав, що в нас, на превеликий жаль, і з іншими “все добре”. Він спочатку півхвилини сміявся, а потім каже, а що ви взагалі можете зробити, якщо навіть це не можете?

Він має рацію, насправді – це маркер нашої демократії. Ми пишаємося, що в нас вільні і чесні вибори на відміну від сусідів, а потім виглядаємо в очах смішними та недолугими. І коли ми говоримо, що в нас демократія і ми так хочемо до Євросоюзу, то достатньо кинути один погляд на виборчу кампанію і зробити висновок, наскільки ми готові змінюватися і в якій країні ми хочемо жити. Поки що, як бачите, над нами сміються.

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятися від позиції автора. Редакція сайту не відповідає за достовірність таких матеріалів, а сайт виконує виключно роль носія. Оціночні судження не підлягають спростуванню та доведенню їх правдивості.