11 Серпня, 2022

За часів правління Порошенка ціна на газ теж зросла різко і суттєво, але є велика різниця…

За часів правління Порошенка ціна на газ в Україні теж зросла різко і суттєво.

Тільки от причини росту ціни газу тоді і тепер суттєво відрізняються. Тоді ціна газу виросла в основному за рахунок суттєвого росту курсу долара, що в свою чергу стало наслідком економічного спустошення України Януковичем і його злодіями-подєльниками (багато з яких тепер стали подєльниками Зеленського).

Тобто, внаслідок злодійської злочинної діяльності Януковича і його кліки ми отримали пусту казну з купою боргів, підірвану економіку і війну, а гривня стала нічим не підкріпленим папірцем. Девальвація якого зумовила ріст ціни на газ.

При тому підвищення ціни на газ в часи правління Порошенка супроводжувалося суїцидальними істериками Йулі, Ляшка, Укропу, Рабіновича і розповідями про тарифний геноцид.

Свобода навіть складала передноворічні частушки про те щоб тарифи на газ не росли (треба пошукати, 2018 чи 2019).

Ті ж “політики” і “журналісти” всяко хейтили субсидію, якою від зростання ціни газу захистили бідних, навязуючи народонаселенню тезу, що не треба нам субсидій, цих подачок, зробіть дешеву ціну.

При тому уйбішна пропаганда тих часів зовсім забувала, що зросли не тільки тарифи, а в такому ж розмірі зросли і доходи. Про це ці всі “політики” і “журналісти” скромно замовчували, згадуючи тільки за ріст цін.

Це було тоді.

Тепер же клоуни хваляться, що закупляють газ за рекордно низькими цінами. І це дійсно так, бо ціни на газ на світових ринках цього року були дійсно рекордно низькими

Вони закупили і закачали газ в сховища за вартістю $100, а продають за $450. При тому, що зарплати зовсім не зросли, а навпаки. А купа людей залишились без роботи.

При тому “політики” і “журналісти” набрали лайна в рот і мовчать.  Мовчить і народонаселення. Бо ж то треба визнавати, що помилились з вибором, що вибір тебе взув, а ти лошара, який повівся на тупого клоуна.

Мовчіть. І платіть за мовчанку. Ви це повністю заслужили.

Ми це повністю заслужили, хоч я і багато інших вас попереджали. І за одно спитайте тої Наташі Скабєєвої чи Мосійчук (чи як вона там) як правильно варити борщовий набір на сушених кізяках і чи можна намазати на хліб ціну газу.

Mason Lemberg

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятися від позиції автора. Редакція сайту не відповідає за достовірність таких матеріалів, а сайт виконує виключно роль носія. Оціночні судження не підлягають спростуванню та доведенню їх правдивості.

Використання будь-яких матеріалів Інтернет-видання можливо тільки за умови прямого посилання на сайт. Для Інтернет-видань обов’язковим є розміщення прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на використаний матеріал не нижче другого абзацу.