30 Липня, 2021

Політолог – Зеленському: Вова, включай пахана – посилай Путіна. Краще з Байденом зустрітись, у бойовому розкрасі

Зеленський маніакально налаштований на розмову з Путіним.

Хоча йому чітко через Пєскова сказали:
– Чудак, Вєлікій Путін готовий говорити з тобою виключно про двосторонні відносини.
Тобто з натяком – Донбас – це твої особисті проблеми і проблеми внутрішньо українських відносин. Базарь з ними.

А так, заїжджай, хліб-соль, чарка – чекають. Рояль для розваг є. А про що тоді говорити? Про погоду в Криму? Чи про воду в Крим? Вони бачать, що йому хочеться зустрітися. І грають на цьому.

І тут припущення. Якщо він сам цього хоче, чому дружно не відмовляють Зеленського від цього його радники? Типу Вова, скури айкос і подумай – а який буде результат?

Тебе ж там заклюють гірше ніж Борреля? А воно нам для іміджу нада, якщо ми на другий строк зібрались?

Включай пахана – посилай його. Краще з Байденом зустрітись. У бойовому розкрасі. А рояль у нас і самих є. Нада – так Юзік на собі принесе.

А якщо не так? І хтось схожий на Єрмака дійсно говорить, що треба з’їздити і перетерти?
У обох випадках – радників треба гнати, Володимире Олександровичу. Вони вам татаровим імідж псують. У вас Коломойського ганяють в режимі «чи не швидко я біжу?».

Вам ще хочеться, щоб вам на зустріч із Путіним у Москві якогось пушиліна привели? Не доведіть до ганьби.  Згадайте (закреслено) щоб ви знали: після Дюнкерка маршал Франції Петен захотів на мирову з Гітлером в Комп’єнському лісі. І зганьбився.

А Черчіль не захотів зустрічатися. І залишиться у віках. Так і ви. Якось, якщо скучили, на могилку до нього сходите. Йому ж не 42. Він ще років тридцять не протягне.

Віктор Бобиренко

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятися від позиції автора. Редакція сайту не відповідає за достовірність таких матеріалів, а сайт виконує виключно роль носія. Оціночні судження не підлягають спростуванню та доведенню їх правдивості.