25 Червня, 2022

Лєна, збирай валізу і п***уй в Москву: Скрипін розмазав Лукаш після її заяви про те що на Майдані…

Журналіст Роман Скрипін прокоментував заяви соратниці Януковича Олени Лукаш, які вона робить на Медведчукивських каналах:

“Ви тількі вслухайтеся, яку тезу впроваджує Лукаш на каналах Медведчука – Майдан застрелив сам себе.

Наскільки треба бути Ї*aнyтoю на всю свою невеличку голову? Вона договориться, до того що скоро почне заявляти – наших хлопців на передовій розстрілюють свої стріляючи їм в спину.

На це не можна не реагувати. Пані Лукаш, яка закрила свій рот після того, як відбувся Майдан і обережно пересувалася Печерськими пагорбами, але дістала одного разу снігом по голові, був такий епізод.  Пані Лукаш, яка не має права взагалі відкривати рот стосовно тих, хто загинув на Майдані. Я не знаю чим вона дивилася, може у неї очі в сp*цi, бо є купа розслідувань про вбивства на майдані, є відео, які доводять що були масові розстріли на Майдані. Людей вбивали снайпери. Намагання натягти провину на самих майданівців, це злочин.

Знаєте чому, пані Лукаш, люди приходили на майдан, бо вони не хотіли таких політичних бля**єй бачити при владі. Саме тому і назвали ці події Революція Гідності. Як що вам це треба нагадувати, пані Лукаш, я вам нагадує це в мирний спосіб. Ви просто хвора на голову, замість того щоби вибачитися за те що відбувалося в Україні і піти в політичне небуття, ви зараз робити такі заяви.

Лєна, ви просто беріть збирайте валізу і  п*издyйтe в Москву. Там вас чекають ваші соратники Володимир Олійник, Азаров, Янукович, вся ваша п*здoбpaтія.

Далі, якщо щось відбуватиметься в Україні, то вас просто пoвiсять, зacтpeлять або ви вдавитеся оливкою. У вас немає совісті, немає нічого, окрім грошей в очах. Ви звинувачуєте людей які здобули свободу в цій країні, і якою ви так нахабно користуєтеся в ефірі каналу, який чомусь СБУ досі не може закрити” – різко прокоментував Скрипін.