11 Серпня, 2022

Лист студента з Луганська: “Мене змушують воювати проти українського народу”

У Мережу потрапив лист студента з окупованого Луганська, якого примусово забирають в армію Росії. Йому і батькам погрожують і радять “сидіти тихо”.

Навесні наступного року Росія почне весняний призов на окупованому Донбасі, де масово роздавала свої паспорти.

“Гребуть” всіх, навіть студентів.

За повідомленням Діалог.UA в одному з місцевих пабліків в соцмережі є лист 23-річного студента Костянтина з окупованого Луганська, який можна назвати “криком про допомогу”.

Студент повідомив, що вчиться на другому курсі “Луганського національного університету”. Днями йому почали телефонувати з місцевого “військкомату” і вимагати з’явитися з паспортом.

“Коли я почав говорити, що я студент і що у мене є відстрочка від військової служби, мені сказали, що це “нічого страшного” і, згідно з “новими змінами до законодавства”, я потрапляю у весняний призов. Мені просто потрібно приїхати туди і пройти медкомісію “, – повідомив молодий чоловік.

Він уточнив, що співробітники “військкомату” вели себе досить грубо. Зокрема, вони погрожували йому в разі неявки не тільки кримінальною статтею, але і обіцяли великі проблеми батькам. За словами студента, ще більш грубо там спілкувалися з його батьком, який подзвонив в “військкомат” розібратися. “Йому сказали, щоб він сидів тихо, тому що розмова по-іншому буде”, – розповів студент.

Варто зазначити, що у невизнаній “ЛНР” немає власної армії строковиків.

Це говорить про те, що хлопець спокусився на російський паспорт, який Кремль останні кілька років почав роздавати на окупованих районах Донбасу. Тепер за це доведеться розплачуватися. Швидше за все, Міноборони РФ буде активно використовувати молодих людей з Донбасу для війни проти українського народу. Це дозволить їй продовжити риторику про “громадянську війну” і “внутрішній конфлікт”.

Використання будь-яких матеріалів Інтернет-видання можливо тільки за умови прямого посилання на сайт. Для Інтернет-видань обов’язковим є розміщення прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на використаний матеріал не нижче другого абзацу.