27 Травня, 2022

Бутусов: Командир підрозділу ЗСУ на Донбасі спитав у іноземного спостерігача – що Ви будете робити якщо завтра підуть…

Під час загострення обстановки на кордонах кожен себе проявив по-своєму.

Одна дружня нам країна, направила в одну з наших військових частин в зону бойових дій декількох своїх військовослужбовців-спостерігачів, з метою оцінки можливих дій противника.

І ось іноземні спостерігачі виїхали з нашими бійцями на полігон поблизу лінії фронту, наші проводили бойові стрільби у складі підрозділу. І тут спостерігачі підходять і запитують командира: “Могли б ми також разом з вами потренуватися?” “Ми відпрацьовуємо бій в обороні, на випадок, якщо завтра сюди підуть російські танки. А що ви будете робити, якщо завтра ми вступимо в бій?”- спитав у них командир підрозділу ЗСУ.

Відповідь була такою, що запам’ятається: “Ми будемо в вашому розпорядженні, сер”.

Треба відзначити, що рівень взаємодії з нашими західними союзниками в результаті останнього загострення з РФ помітно виріс. Щороку війна переконує світ в нашій рішучості боротися до кінця. І ця готовність змінює оцінку нашої країни, нашого майбутнього, викликає співчуття і сприяння.

Війна і захист своєї країни-це і є суб’єктність, це і є проекція незалежності на реальне життя. Це цінність, яка згуртовує всіх нас навколо ідеї опору, і згуртовує інших людей, які поважають нашу боротьбу.

Юрій Бутусов

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятися від позиції автора. Редакція сайту не відповідає за достовірність таких матеріалів, а сайт виконує виключно роль носія. Оціночні судження не підлягають спростуванню та доведенню їх правдивості.