27 Травня, 2022

На всіх московських помийках одна тема: українська мова в сфері обслуговування з 16 січня.

На всіх московських помийках одна тема: українська мова в сфері обслуговування з 16 січня. Всіх цих «ведучих», «експертів» та проросійських політиків аж коробить. Вони піною сходять від взагалі можливості того, що єдина державна мова зазвучить в магазинах, ресторанах, закладах обслуговування.

Сьогодні ж ще один апологет «русского міра» Бужанський «закликав» підприємців на акції простесту проти української мови. А що далі? Може акції протесту проти територіальної цілісності чи взагалі проти України?

Кремліські сили кидають весь арсенал своїх ресурсів проти України,і українська мова в сфері обслуговування тут лише привід щоб позбиткуватись над країною. Питання одне й те саме: що роблять ці псевдоукраїнські телеканали в Україні?

Відповідь на поверхні: владі Зеленського вигідний цей хаос, а про їхні договорняки з ОПЗЖ та іншими русскоміровцями вже вже говорили давно.

Вони можуть шипіти, кидатися, сходити ненавистю, але у них нічого не вийде. 16 січня українська зазвучить у в сфері послуг, а вже з 16 липня – всі чиновники здаватимуть іспити на знання єдиної державною, подобається це комусь чи ні. Собаки гавкають, а караван іде.

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятися від позиції автора. Редакція сайту не відповідає за достовірність таких матеріалів, а сайт виконує виключно роль носія. Оціночні судження не підлягають спростуванню та доведенню їх правдивості.