27 Травня, 2022

Нe нaйкращі нoвини для Мoрдoрa йдyть з pізних стoрін. Щось не тaк пішло з встaвaнням Росії з колін

Не найкращі новини для Мордора йдуть зовсім з різних сторін. Щось не так пішло з вставанням Росії з колін, чесне слово – не так. Тут скоріше про опускання на лікті проситься аналогія. Загалом, косяком йдуть новини. Життя б’є ключем і все по голові.

Глава комісії з розслідування катастрофи літака під Смоленськом, в результаті якої загинув президент Польщі Качинський, депутат Сейму Антоній Мацеревич заявив, що на уламках президентського літака виявлені сліди вибухівки. В принципі, про це говорили вже не раз. Тепер є рішення комісії. Хто був зацікавлений у знищенні представників польської політичної еліти і міг реалізувати свій умисел? Тут теж особливих дискусій не було. Всі, хто в курсі, прямо звинувачують російський режим.

Залишилося знайти докази і тоді до звинувачень Кремля додасться реальний політичний тероризм. Теж не відкриття століття, звичайно, але … юридично матиме надзвичайно серйозні наслідки. Не виключено, що вся ця істерика щодо розриву відносин з Євросоюзом нібито в разі введення санкцій у справі Навального – просто прикриття.

Москва в курсі польської розслідування і розуміє, що після звинувачень в політичному тероризмі, санкції будуть дуже серйозними. І працює на випередження. Мовляв, це не нас ізолюють від здорової частини світу, ми самі втекли на безлюдний острів.

Тим часом у нас Вищий антикорупційний суд наклав арешт на майно комплексу розташованого на території України частини магістрального нафтопродуктопроводу “Самара – Західний напрямок”, що належить особам, афільованим з кумом Володимира Путіна і главою політради “ОПЗЖ” Віктором Медведчуком. А до цього РНБО ввела санкції проти нардепів від ОПЗЖ Тараса Козака, самого Медведчука, їхніх дружин і подільників.

СБУ затримала пропагандиста, який під виглядом експерта вів антиукраїнську пропаганду. Об’єктивно для ударів по “П’ятій колоні Кремля” Зеленський вибрав вдалий момент. Москві зараз справді не до захисту цих персонажів. Як сказала дружина Медведчука Марченко? Президент вбиває цвях в свою “убогу труну”? Якщо виходити з польського кейса, санкцій за Навального, позиції президента США Байдена і українських процесів – цвяхи вбивают зовсім в інший труну.

Кирило Сазонов

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятися від позиції автора. Редакція сайту не відповідає за достовірність таких матеріалів, а сайт виконує виключно роль носія. Оціночні судження не підлягають спростуванню та доведенню їх правдивості.