16 Жовтня, 2021

НЕСПОДІВАНО … Двоє переляканих хлопців, 17 і 18 років перейшли на сторону АТОшніков. Чому переляканих? Як вони зрозуміли, що їх розвели…

“НЕСПОДІВАНО … Двоє переляканих хлопців, 17 і 18 років перейшли на сторону АТОшніков. Чому переляканих? Як вони зрозуміли, що їх розвели (мирний мітинг за 600 грн), і спробували використовувати втемну. Студенти захотіли піти. А після перспективи потрапити в базу «миротворця», вони хотіли втекти.

ТІТУШКИ, ті, що поагресивніше, стали погрожувати пацанам. І ті вирішили шукати захисту на стороні АТОшніків.

Ветерани дітлахів нагодували, напоїли чаєм, заспокоїли …”

Нагадаємо, вчора у Козині на Київщині десятки молодиків почали прориватися в будинок експрезидента, лідера “Європейської солідарності” Петра Порошенка.

 “Тітушки , яких вночі набирали в соцмережах на проплачені “акції”, почали прориватися в будинок Петра Порошенка. Непогана картинка напередодні саміту Україна-ЄС. Як там казав Зеленський, він просуває “агресивну зовнішню політику”? Забув додати про безумну внутрішню”. – написада Ірина Геращенко у Фейсбук.

За даними поліції, в селі Козин розпочалися акції двох громадських організацій з різними точками зору на політичні події в країні. 60 правоохоронців прибули до села для забезпечення громадського порядку.

Олексій Петров

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятися від позиції автора. Редакція сайту не відповідає за достовірність таких матеріалів, а сайт виконує виключно роль носія. Оціночні судження не підлягають спростуванню та доведенню їх правдивості.