28 Листопада, 2021

Одеситка: Ааааа !!!!))) Заходжу зараз в магазин, вітаюся “доброго дня!”, а мені у відповідь: “по-русски, пожалуйста!”. Придивляюся, а це така собі одеська тітка-сепарша…

Ааааа !!!!))) Але, все по порядку:

Заходжу зараз в магазин, вітаюся “доброго дня!”, а мені у відповідь: “по-русски, пожалуйста!”.

Придивляюся, а це така собі одеська тітка-сепарша, от їх відразу видно і по зачісці і по одежке). Я їй так ласкаво тихим голосом:

– Перепрошую, панi, чи я щось наплутала? Ми в Ростовi чи в Вороніже?

І у відповідь мертва тиша. У повітрі запахло гранд-шкандалєм!)) Шо вам сказати, бачили б ви цю сценку)) Прибігла завідуюча, сильно вибачалася, обіцяла великі знижки на товар )

-Навiщо менi ваша знижка? Це неповага до мене! Вибачайтесь! – все так же тихим і ніжним голосом продовжую я посміхаючись!

Картина маслом!))
Вони думали, шо я повернусь і піду!)) А дуля вам!)
Я потім там ще годину провела приміряючи джинси, трохи не довівши ту тітку до сказу!)), тому що мовою щебетала як соловейка)).

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятися від позиції автора. Редакція сайту не відповідає за достовірність таких матеріалів, а сайт виконує виключно роль носія. Оціночні судження не підлягають спростуванню та доведенню їх правдивості.