25 Червня, 2022

Офіцер ЗСУ: Стосовно Світлодарську. Говорив з захисником Рубіжного. Русаки ходять в атаку коли в них є багато резервів та коли ми стоїмо на своїх позиціях. Коли закінчуються резерви…

Стосовно Світлодарську.
Говорив з захисником Рубіжного.

Русаки ходять в атаку коли в них є багато резервів та коли ми стоїмо на своїх позиціях. Коли закінчуються резерви, техніка чи люди – безупинно валить арта і знищує все навколо. Немає різниці де і що знищувати – в полі, гаражний кооператив чи будинки.

Наші козаки стоять без варіантів, лише коли росіяни вже знищили все – можуть відступити. За горами каміння вже просто так не сховаєшся, а захищати ці гори каміння – не сильно мудро.

А стосовно Світлодарську – там ще гірша історія. Там був можливий котел через захоплення села Миронівський… Можете подивитись на скрін приблизної карти фронту.

Перше фото – коли виліз з сховища між будівлями, а будівлі попереду вже нема. Русаки його повністю знищили. Як і все Рубіжне…

Тому, якщо бачите що ми десь відійшли, або росіяни щось захопили – це точно не кінець, і є точно логічне пояснення чому Армія так зробила. Не зрада і поразка у війні, а тактично відійшли,бо без такої мманевреної оборони неможливо зберегти ресурси ЗСУ та людей. Бетон і будівлі вже своє зробили, а за них помстимось пізніше. Як наприклад на Харківщині, де ми пішли вперед.

У нас лише два варіанти закінчення цієї війни. Або Україна переможе, або московити програють. Іншого не дано.

Все буде Україна!

Сергій Місюра 

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятися від позиції автора. Сайт виконує виключно роль носія. Оціночні судження не підлягають спростуванню та доведенню їх правдивості.