25 Червня, 2022

Остання крапля: Президент Казахстану закликав співвітчизників бути готовими до війни з РФ

Президент Казахстану Касим-Жомарт Токаєв після погроз політиків Росії закликав свій народ бути готовим до війни. У Росії почали псуватися стосунки з сусідом, одним з останніх союзників – Казахстаном.

Президент країни Касим-Жомарт Токаєв дав зрозуміти Москві, що агресія буде зустрінута дуже жорстко. Про це, передає Діалог.UA.

Відносини Москви і Нурсултана зовсім зіпсувалися, коли ряд депутатів Держдуми Росії пред’явивли територіальні претензії Казахстану. Риторика їх була схожа з тією, що велася щодо України напередодні окупації Криму і Донбасу.

Спочатку на слова депутатів РФ жорстко відреагувала казахстанська громадськість. Не став мовчати і президент країни. Він опублікував велику статтю “Незалежність найдорожче”, в якій послав кілька важливих сигналів Москві.

Токаєв, зокрема, розгромив слова чиновників РФ про те, що частина земель Казахстану – це подарунок СРСР.

Він підкреслив, що історія його країни почалася не в 1991 році, як думають в Москві, а набагато раніше. Згадав він і про злочини Радянського Союзу проти казахського народу. Але найважливішим в статті був заклик до народу Казахстану “бути готовим” за всяку ціну захищати незалежність і територіальну цілісність своєї країни.

Москві дали зрозуміти, що їхня можлива агресія зустріне запеклий опір.

Використання будь-яких матеріалів Інтернет-видання можливо тільки за умови прямого посилання на сайт. Для Інтернет-видань обов’язковим є розміщення прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на використаний матеріал не нижче другого абзацу.