25 Червня, 2022

Ветеран АТО: Вам не здається останнім часом дивною поведінка зеленої влади? Може здатися що вони сaмогyбцi…

Вам не здається останнім часом якоюсь дивною поведінка зеленої швалі при владі?

Рейтинг майже “никакой” і те, щоб намагатись його підняти, зелена шваль його ще більше валить…

Тарифи, локдауни, просрата українська програма боротьби з ковідом в країні… Поводяться так наче вони самогубці… Але це жорстка помилка. Зелень не самогубці, а готуються до передачі влади ОПЗЖ…

На січень – місяць заплановані масові виходи українців на протестний тарифний майдан проти підняття цін на газ. В лютому українці повинні отримати платіжки за газ за січень на 14 % більші ніж отримали за грудень… Ви скажете, а при чому тут ОПЗЖ?

А при тому, що за “збуренням простого українського люду” стирчать носи Медведчука і Льовочкіна які як вмілі ляльководи керують через своїх менеджерів протестуючими, щоб під лозунгами “уряд і кабінет міністрів у відставку”, сформувати новий уряд і кабінет міністрів в яких головні посади буде займати ОПЗЖ і трішки дадуть партії Юлії Тимошенко.

І тоді зелень потираючи руки полегшено зітхне, – передача влади відбулася… І почне Медведчук тоді керувати Україною готуючи її до повної капітуляції перед Путіним..

Ви думаєте, що це якесь погане марево? Та ні… Якраз розвиток подій на весну очікується десь такий…

Руслан Усік

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятися від позиції автора. Редакція сайту не відповідає за достовірність таких матеріалів, а сайт виконує виключно роль носія. Оціночні судження не підлягають спростуванню та доведенню їх правдивості.