25 Червня, 2022

Журналістка: Медведчук хотів влаштувати виставу «я рятую заручників». А коли у Козака не вийшло нагнути Україну на підписання

Медведчук хотів влаштувати виставу «я рятую заручників». І запропонував притягти сюди жінку бойовика ОРДЛО і баришню, яка була медиком в НЗФ «Зоря».

Коли у Козака не вийшло нагнути Україну на підписання державної зради — через політичну легалізацію ОРДЛО з його утримуванням за наш кошт — баришень повернули назад до тюрем.

Що ж це на словах Медведчуку так шкода бранок, а на ділі — гнийте собі в тюрмі далі.

Хріново, шо дозвіл на цей цирк підписував очільник СБУ Баканов. Не розуміючи, що погоджуючись на піар-цирк Медведчука — вони із Зеленським роблять гірше сотні бранців, які так само на підвалах так званих ЛДНР.

Що ж. Росіяни і їх гельмінти всередині України явно хотіли підтасувати зраду до Дня Соборності і дня загибелі Нігояна та Жізнєвского — перших Героїв Небесної сотні. Але — у них не вийшло.

Тому тримаємо стрій і пашем. А Медведчук цим доказав, що він цинічна сцука. І наголошу — перший політик, який закриє в склеп цю почвару — буде першим національним лідером нашої держави.

Марина Ярмолаєва

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятися від позиції автора. Редакція сайту не відповідає за достовірність таких матеріалів, а сайт виконує виключно роль носія. Оціночні судження не підлягають спростуванню та доведенню їх правдивості.