26 Вересня, 2021

Тарас Чорновіл: Я не зміг дослухати Мендель. Чесно, знудилo взяв і вимкнув.

Я не зміг дослухати Мендель у Бацман. Чесно, взявся, включив… знудило й вимкнув. Заздрю силі й мужності тих, хто не лише дослухав, але й застенографував цей потік каламутної свідомості.

Зрештою, мені воно потрібно? Колись я мріяв стати психологом або психіатром, навіть в МГУ на психологічний попхався. Сину дисидента на номенклатурні спеціальності було зась, тому не судилося. А отже, професійного обов’язку отаке вислуховувати не маю. Мені молока за шкідливість не дають.

А як політолог, можу сказати, що це і є приклад так часто згадуваного за два останні роки БІЛОГО ШУМУ. Концептуально немає жодного значення, що там сказала Мендель. Вона говорила не для того, щоб народити якийсь зміст. Хочу вірити, що та молоденька й недосвідчена, але все ж не тупа репортерка, яку я пригадую, не померла. Просто вирішила сама себе занурити в глибоку яму лизоблюдського лайна.

Ну, є ж люди, які не можуть, навіть, коли дуже хтось просить, а є такі, що готові на перший поклик. Вона не дуже думала про мораль, про репутацію свою та країни. Їй важливо було догодити й сподобатися. І вправно повторювала уривки фраз, які чула десь за панським столом, коли підгулялі господарі виливали душу. Передала примітивно, але дуже точно, особливо в бліці, де характеризувала важливих персонажів. Бо догодити вона вміє…

І це для нас усе озвучене – вершина дискредитації: і її самої, і її шефа Зеленського, й цілої країни. А для того кагалу все чудово. Там інші підходи й критерії. Лояльність, уміння вчасно вгадати невисловлену мислю хазяїна, коли його без чергової дози заклинило, готовність безастережно гавкати й кидатися на всіх, проти кого хазяїн скаже: “Фас!” А ще, чому згадав про “білий шум”, це унікальне вміння нагородити такої ахінеї та вляпатися в такі скандали, щоб боддай на день відвернути увагу суспільства від зашкварів самого Зеленського. От тільки для цього пані Мендель скоро доведеться працювати “24/7” без часу на сон і їжу…

Тарас Чорновіл

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятися від позиції автора. Редакція сайту не відповідає за достовірність таких матеріалів, а сайт виконує виключно роль носія. Оціночні судження не підлягають спростуванню та доведенню їх правдивості.