13 Червня, 2021

Береза: Злі язики з Банкової розповіли, що після того, як Зеленський двічі згадав Байдена, йому повідомили…

Спочатку Володимир Олександрович голосно запитав у Байдена чому Україна ще не в НАТО?

Потім він вирішив перекласти провину з себе на американського президента і ляпнув, що зняття санкцій з “Північного потоку-2” буде програшем США і особисто Байдена.

Так ось, злі язики з Банкової розповідають, що вже після того, як Зеленський двічі згадав Байдена, йому повідомили з Вашінгтонщини, що якщо він ще раз так згадає господаря Білого дому, то тоді вже в США згаданий Зеленського. І це згадка йому точно не сподобається.

Тому що прізвище Зеленського і його оточення може обґрунтовано згадати не президент США, а наприклад, FinCEN. Що таке FinCEN? Це скорочена назва бюро, яке займається боротьбою з відмиванням грошей (Financial Crimes Enforcement Network) і працює при Департаменті фінансів США.

Думаю, що тепер ми не скоро почуємо прізвище Байдена від шостого президента України в контексті будь-яких вимог або звинувачень. Але мені тепер цікаво з ким наступним він зіпсує відносини?

Борислав Береза

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятися від позиції автора. Редакція сайту не відповідає за достовірність таких матеріалів, а сайт виконує виключно роль носія. Оціночні судження не підлягають спростуванню та доведенню їх правдивості.