27 Травня, 2022

Парасюк: Ранок. Живий! На Харківському напрямку українська армія звільняє село за селом, але реально доводиться вигризати кожен сантиметр нашої землі. Є позиції, на яких…

73 день. Ранок. Живий!

На Харківському напрямку українська армія звільняє село за селом, але реально доводиться вигризати кожен сантиметр нашої землі. Є позиції, на яких ворог сиплеться відразу, а є такі, де сидить до останнього. Страшно набридла їхня артилерія: летить багато, різне і хаотично. Я вчора просидів під якоюсь плитою 6 години і єдине про що думав: як доберусь до тих дебілів, то позапихаю їм ті міномети в дупу.

Що ще написати.
Є те, що мене вражає і одночасно позитивно надихає. Уявіть собі: йде бій, все навколо горить і розривається, а за 15 км комунальники миють дорогу і садять квіти. Як вони мені самі сказали: хоч місто у війні, але має виглядати достойно.

Звичайні люди тут дуже стійкі, допомагають нам усім, чим можуть. За це харків’янам величезне дякую! Їм дуже боляче бачити як ворог ройнує їхнє чудове місто. Не знаю, хтось там казав, що тут настрої якісь не такі. Все нормально тут з настроями: росію ненавидять і всі за Україну! А більшого і не треба для перемоги!

Зустрів тут багато друзів і знайомих з якими знаюсь давно. Ніхто не втік і не ховається, всі намагаються бути корисними.

Про погане говорити не буду, бо війна навчила не звертати на це уваги. І, загалом, це не погане, а просто людська тупість.

В крайному абзаці свого посту хочу написати, що дуже важко читати новини про Маріуполь. Просто не знаєш чим допомогти. Особисто я молюсь за тих, хто там. І, загалом, коли стає десь трохи складно, говорю собі: «Володь, що таке? Ось тим, хто на «Азовсталі, їм складно».

Друзі, я просто написав свої думки! Вірте в Україну і вірте в ЗСУ. Перемогу ми бачимо, потрібно тільки дійти до неї!

Володимир Парасюк