18 Серпня, 2022

Піддубний: Ця пика, не прикрашена інтелектом, потрапила в скандал з підробкою диплому.

Ця пика, не прикрашена інтелектом, потрапила в скандал з підробкою диплому. Звісно, не маючи ніякої можливості не те, що дисертацію захистити, а й навчитися читати не по складах, Ківа вирішив піти слідами іншого прахвессора, та придбати й собі звання як мінімум “до цента”.

Єх, Ківа, Ківа… Сидів би собі тихенько в парламенті, мняв прутня, роздивлявся б корабельних сосен, ат ні! Захтілося собі розуму купити! Не пояснили дурню, що розум не продається. Що то або є, або ніяк…

А тепер Ківа потрапив під слідство за ст. 358 (ч.4) ​​– використання завідомо підробленого документа. Відповідальність – штраф до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 850 грн) або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до двох років.

Згадуючи про антиукраїнську діяльність цього малоросського діяча-манкурта, молимось, щоб воно отримало по останньому пункту.

За те, що голосував про скасування мовного закону.
За те, що сидить під час виконання Гімну України.
За те, що показово не підвівся, коли вшановували загиблих на Донбасі хвилиною мовчання.
За те, що він є представником п’ятої колони кремля в Україні, і вся його діяльність є антидержавною та зрадницькою.
Тому, хай отримає строк хоча б за це…

Хоча, знаючи наші судійські реалії, скоріш за все відкупиться по першому пункту – невеличким штрафом….
Слідкуємо за подальшими подіями!

Василько Піддубний

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятися від позиції автора. Редакція сайту не відповідає за достовірність таких матеріалів, а сайт виконує виключно роль носія. Оціночні судження не підлягають спростуванню та доведенню їх правдивості.