11 Серпня, 2022

Дмитро Ярош: Час цієї влади, підходить до свого логічного завершення. При цьому вони побоялися прогнутися під Кремль

Всіх хто вірує, ще раз, з Різдвом Христовим!

Не зважаючи на свята, до голови лізуть різні політичні думки…. Вибачте!
Отже, те що ця «зелена» влада не приносить користі українській нації – вже доводити нікому не треба…

Хіба якісь «упораті зеленолюби» можуть думати інакше. Хоча, для того, щоб думати, треба мати чим думати…

При цьому, мушу визнати, що під Кремль ці владні хлопчики, поки що, побоялися «прогнутися». Видно, що інші геополітичні центри мають більший вплив на прийняття рішень Зеленським, або точніше, «командою Зеленського», ніж імперська Москва.

Але, зрозуміло, що час цієї тимчасової влади, потихеньку, підходить до свого логічного завершення. При тому, ми – украінці – маємо ще більш небезпечнішого, організованізованішого та системнішого ворога… Це – так зване опзж та їх супутні структури.
Тому нам, українцям, вже зараз, треба мати: волю до Перемоги, національну стратегію спротиву, програму національного державотворення, своїх національних лідерів та покрокову «дорожню карту» становлення новітньої української державності.

При цьому, я не претендую ні на які владні «лаври»… Може, саме тому, легко мислити та діяти… Жити, воювати, вбивати ворогів, гинути в ім’я України – як завжди – готовий.

Але, Влада мені – не треба. Чудово розумію, що є Украінці, які заслуговують на Право бути владоможцями набагато більше за мене…

Хай Бог і Дух Національної відвічноі стихії допоможе моїй українській нації отримати свободу, справедливість і добробут! Слава Україні!

Дмитро Ярош

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятися від позиції автора. Редакція сайту не відповідає за достовірність таких матеріалів, а сайт виконує виключно роль носія. Оціночні судження не підлягають спростуванню та доведенню їх правдивості.