25 Червня, 2022

Початок процедури імпічменту: За даний факт корупції Зеленський стає співучасником злочину і підлягає відстороненню від влади.

Зеленський зобов’язаний припинити захищати заступника голови ОП Татарова і здати його негайно в НАБУ, інакше він стає співучасником злочину і підлягає відстороненню від влади разом з продажними чиновниками Януковича, якими він себе оточив.

В демократичній країні даний факт корупції оточення президента Володимира Зеленського повинен спричинити за собою початок процедури імпічменту.

Офіс президента забезпечив вищому чиновнику, заступнику голови ОП – куратору роботи правоохоронних органів, хабар в особливо великих розмірах, півтора гектара землі в столиці під забудову! І президент навіть не відсторонив Татарова з посади, незважаючи на розслідування НАБУ!

Немає сумнівів, що для отримання такого куса землі в Києві, дзвонити до Київради мають дуже високопоставлені люди. І ми дізнаємося хто.

Ось сама новина:

Юрій Бутусов

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятися від позиції автора. Редакція сайту не відповідає за достовірність таких матеріалів, а сайт виконує виключно роль носія. Оціночні судження не підлягають спростуванню та доведенню їх правдивості.