11 Серпня, 2022

Поки Гордон і Мусійчук (1+1) вимочують Авакова в теплій ванні, поліція кожен другий день вчиняє злочин проти українців

Поки Гордон і Мусійчук (1+1) вимочують Авакова в теплій ванні, поліція кожен другий день вчиняє злочин проти українців.

Вчора, наприклад, з’ясувалося, що другого засудженого у справі Стерненка поліція змушувала свідчити проти Сергія.Тобто Аваков не лише кришує напади на активістів, він фальсифікує проти них справи.

Ну і трішки про особисте: зливання чортами Авакова злочинів проти мене і моїх батьків. Поліція не пов’язує зі мною розміщення аналогічних вибухових пристроїв під дверима мами у Рівному і тещі в Києві. Дійсно, як же це може бути зі мною пов’язано? Жодним чином не може!

Це кримінальні розборки пенсіонерок (одна з яких майже сліпа), які, цілком випадково, є моєю і дружини мамами. Це звичайна ситуація, чи не щодня трапляється. До речі, пристрої підклали спочатку в Рівному, а потім в Києві. Я так розумію, по дорозі в Полтаву: хлопці Ківи додому поверталися.

Ну але ж сидіти має Стерненко, а не вигодуваний Аваковим Ківа. Детально про те, як чорт захищає нападників на мою родину тут.

Мусора – а не поліція.
Чорт – а не міністр.

23.07.2020 р. Зеленський про підпал мого будинку:
“І я чекаю, що правоохоронці швидко розберуться та поставлять всі крапки над “і”. Хто це зробив? Навіщо це було зроблено? І чому цей “хтось” так нахабно поводиться по відношенню, перш за все, до громадських активістів, які дійсно часто порушують непрості питання суспільного устрою” .

Знаєте, пане президенте, чому? Бо і ті хто це замовив, і Аваков (який їх покриває) вважають вас пустим місцем.

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятися від позиції автора. Редакція сайту не відповідає за достовірність таких матеріалів, а сайт виконує виключно роль носія. Оціночні судження не підлягають спростуванню та доведенню їх правдивості.