11 Серпня, 2022

Поки ми з вами спали відбулось дещо несподіване. Цієї ночі російські дипломати, а за сумісництвом кадрові співробітники ГУ ГШ ЗС та ФСБ РФ, в знак солідарності…

Актор і волонтер Мирослав Гай прокоментував подію, яка сталася сьогодні вночі у посольства РФ. Про це він написав у себе на сторінці в Фейсбук.

“В ніч з 15 на 16 березня російські дипломати, а по сумісництву кадрові співробітники ГУ ГШ ЗС та ФСБ РФ, в знак солідарності з українським народом щодо злочинної анексії Криму наклеїли в місцях свого проживання та роботи (біля посольства РФ в Україні) відповідні наліпки.

Такіж наліпки герої розклеїли біля інших посольств, зокрема Франції та США, Великої Британії та інших.

Окремі дипломати РФ розмістили на своїх службових автомобілях державний символ України – Тризуб. Кажуть, дехто з них навіть зробив тату з тризубом на сраці, що б скрити цей факт від російської контррозвідки – раджу перевірити всіх.” – написав Гай.

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятися від позиції автора. Редакція сайту не відповідає за достовірність таких матеріалів, а сайт виконує виключно роль носія. Оціночні судження не підлягають спростуванню та доведенню їх правдивості.