26 Вересня, 2021

Політолог: А от Вова не лox, на перший погляд. Йому США натякнули – Ей, чувак, у тебе проблеми в країні, російські шпіони…

Лошара.

Тут одному хлопчику, (який підсвідомо впевнений, що люди про нього думають, що він лох) і тому твердить усім: “я вам нє лох какой-то”.

Так от, він отримав чітке повідомлення зі Штатів:

– там хтось у травні на власній прес-конференції на галявинці смакував подробиці розмови Байдена і Порошенка? Нахвалював Деркача з Куликом і Дубінським, і їх плівки? Казав-городив, що далі буде?

Ну-ну. Далі вийшло так: ці хлопці вже в санкційному списку. Усі. І те, що туди включили Сашка Дубінського, який є класичним слугою – це знак.

Класичний Слуга – це безвідповідальний, аморальний і злодійкуватий. Бреше – як дихає.
А от Вова не лох, на перший погляд.

Тому-що йому натякнули:

– Ей, чувак, у тебе проблеми в країні. російсько-олігархічні шпіони бігають просто так. Альо, ти чуєш?

А Вова такий в нєпоняточках:

– а можна, Джо Байден до нас на 30-ліття Незалежності приїде? Щиро запрошуємо.

Хтось подумає: як класно чувак спригувати з тєми вміє. Ти йому про Петра, а він про Івана. Але це лише на перший погляд так.  Бо ще Вова рота не відкрив, як його в Штатах вичислили.

А значить, таки лох. Лошара.

Віктор Бобиренко

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятися від позиції автора. Редакція сайту не відповідає за достовірність таких матеріалів, а сайт виконує виключно роль носія. Оціночні судження не підлягають спростуванню та доведенню їх правдивості.