27 Травня, 2022

Політолог: Насправді це якесь пекло. Інсайди кажуть в ОП замість Фокіна розглядають… Миколу Тищенка на посаду представника в ТКГ по Донбасу.

Політолог Андрій Смолій прокоментував новину про те, що замість Фокіна розглядають Миколу Тищенка на посаду представника в ТКГ по Донбасу.

Про це він написав у себе на сторінці у Фейсбук.

“В ОП замість Фокіна розглядають…Миколу Тищенка на посаду представника в ТКГ по Донбасу.

Як кажуть: вдаримо «велюром» по переговорах. Насправді це якесь пекло. Людина, яка вже зашкварилась де тільки можна. І з «Велюром» і з висловлюваннями, і з київськими виборами…тепер буде вирішувати питання «миру» на Донбасі.

Інсайди кажуть, що Тищенко є фаворитом у Зеленського, а Єрмак вважає його одним з найкращих кандидатів. Словом, один краще іншого.

Тобто замість зашквареного промосковськими заявами Фокіна хочуть замінити на не менш зашквареного Тищенка. Куди вже гірше і куди котиться наша країна…”

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятися від позиції автора. Редакція сайту не відповідає за достовірність таких матеріалів, а сайт виконує виключно роль носія. Оціночні судження не підлягають спростуванню та доведенню їх правдивості.

Використання будь-яких матеріалів Інтернет-видання можливо тільки за умови прямого посилання на сайт. Для Інтернет-видань обов’язковим є розміщення прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на використаний матеріал не нижче другого абзацу.