26 Вересня, 2021

Політолог: Поклавши руку на серце, Україна повинна дуже сильно подякувати Лукашенку за все. За образу

Поклавши руку на серце, Україна повинна дуже сильно подякувати Олександру Лукашенку за все.

За образи і надумані звинувачення на нашу адресу в ескалації ситуації в Білорусі, міфічну підготовку бойовиків, обшук українського посла на кордоні і тепер за таємну інавгурацію.

Ми повинні умити руки і нарешті відмовитися від Мінська як переговорного майданчика по Донбасу. Після всього, що відбулося ми не маємо права залишатися в Мінську і легітимізувати режим самопроголошеного «президента». Це і в наших національних інтересах, і в інтересах майбутнього українсько-білоруських відносин.

Звинувачував нас в підготовці “кольорової революції”? Прекрасно, надамо притулок білоруським опозиціонерам і дамо їм можливість вести мовлення з України на Білорусь.

Обшукував посла в порушення Віденської конвенції? Отримай персональні санкції і заборону на в’їзд в Україну всіх причетних чиновників і силовиків.

Повчав, як нам будувати відносини з власним населенням Криму і Донбасу? Скажи «прощавай» ТКГ в Мінську.

Катував і вбивав мирних громадян? Давайте почнемо збирати свідчення потерпілих і членів сімей закатованих Лукашенко і зниклих без вести. Досить. Зараз саме час діяти.

Тарас Березовець

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятися від позиції автора. Редакція не відповідає за достовірність таких матеріалів, а сайт виконує виключно роль носія. Оціночні судження не підлягають спростуванню та доведенню їх правдивості.