11 Серпня, 2022

Політолог РФ: Кepнес отpимaв кyлю в хpeбет за те, що хотів кинyти Путіна і не зміг здaти Харків

Журналістка Марина Данілюк у себе на сторінці у фейсбук виклала фрагмент відео, в якому журналіст Дмитро Гордон бере інтерв’ю у російського політолога Валерія Соловья.

Марина Данілюк прокоментувала відео наступним чином:

“Дуже цікаве для тих, хто розповідав, що це типу Кернес не дозволив зробити ХНР. Самі харків’яни кулаками і кров’ю не дали зробити ХНР. Кілька днів шукала цей шматок.”

На відео ми бачимо, як цілком відверто опозиційний російський політик Валерій Соловей заявляє наступне:

“В січні-лютому 2014 року ряд керівників Харківської області та Харкова отримали від Росії 500 млн. доларів за те щоби здати Харківську область. Харків за задумом росіян мав би першим відкрити “ворота” для Путіна.”

Коли Дмитро Гордон  спитав, як призвища тих людей що взяли гроші від Путіна, Соловей відповів:

“Це були Кернес, Добкін, Фукс та Демент. Кремль пообіцяв цим особам 2 млд. доларів, саме такою була повна сума за здачу Харкова. Люди Суркова передали ці гроші Кернесу та Добкіну, натомість Кернес, Добкін, Фукс та Демент мали першими впустити російські танки в Україну. І це мав би буди саме Харків.

Після того, як ці плани були зірвані, Путін почав вимагати повернення авансу, Добкін і Фукс повернули гроші, а Кернес і Демент не хотіли віддавати. Тому Кернес і отримав кулю від Кремля, за те що не хотів віддавати свою частину авансу. Демент на даний час мертвий.” – розповів російський політолог.

Використання будь-яких матеріалів Інтернет-видання можливо тільки за умови прямого посилання на сайт. Для Інтернет-видань обов’язковим є розміщення прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на використаний матеріал не нижче другого абзацу.