11 Серпня, 2022

Політолог: Ще раз переглянув цей зелений треш. Ми не просто зганьбились перед всім світом. Ми банально принизили всіх хто сьогодні нам допомагає.

Ще раз переглянув цей зелений треш. Ми не просто зганьбились перед всім світом. Ми банально принизили всіх хто сьогодні нам допомагає.

Зеленський продемонстрував що Україна з ним перетворилась на бананову республіку…
Ось лише кілька висловів «найвеличнішого» від яких в‘януть вуха у всіх міжнародних журналістів:

– «Найбільший ризик для України – дестабілізація всередині нашої держави. Економіка – один з факторів. Але єдність влади, довіра до президента, має буде розуміння, що є колишні президенти, а не діючі, ми об”єднані народом, стабільною ситуацією, і ризики ескалації буде меншою».

-«Я не бачу великих заворушень на вулицях. Потрібно дивитися, коли це відбувається. Поїхала якась людина за кордон відпочивати – і все спокійно, а приїхав – одразу заворушення!».

– “Війна може бути. На жаль. І давайте ставити три крапки. Але точно не ставити одну крапку. І сказати, що вона буде. Тому що ми розуміємо, що відбувається з людьми. Це сміливий народ”.

-«Дуже дивно, що мене підозрюють… Мені здається, що я у своєму житті нічого не робив, щоб мене підозрювали. Ви мене плутаєте з іншим президентом України. Я не керую державою так, як, до речі, у вашому фільмі – не знаю, як, до речі, англійською – “Не дивись вгору”. Ми дивимось вгору! Ми точно розуміємо, що відбувається, і ми про це говоримо з нашими людьми”

Це лише 4 епізоди потоків непотребу.
Знаю, що завтра нас рознесуть всі ЗМІ.
На нас образяться в США та Великій Британії.
Україна знов, як в часи перемовин з Трампом, стане головною темою для насмішок.
Мабуть все ж цій владі повертатись в Квартал. Раз і назавжди.

Андрій Смолій 

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятися від позиції автора. Редакція сайту не відповідає за достовірність таких матеріалів, а сайт виконує виключно роль носія. Оціночні судження не підлягають спростуванню та доведенню їх правдивості.