27 Травня, 2022

ПОПЕРЕДЖЕННЯ! НЕ ПОВIРИТЕ – громадянам РФ! Із достовірних інсайдерських джерел…

ПОПЕРЕДЖЕННЯ! НЕ ПОВІРИТЕ – громадянам РФ!!
БУДЬТЕ уважні і знайте про готову проти вас фізичну провокацію.

З достовірних інсайдерських джерел – стало відомо, що Путін обговорює опрацьовані під керівництвом Патрушева, плани провокацій, у тому числі і з використанням хімічної зброї проти мирного населення РФ у Брянській, Курській, Білгородській, Воронезькій та Ростовській областях – з метою звинуватити в цих злочинах Україну .

Розрахунок на те, що жертви серед мирного населення здатні згуртувати Росію та виправдати офіційне оголошення війни та загальну мобілізацію.

Рашисти розраховують, що такі жертви в РФ підстьобують бажання воювати у деморалізованих російських військ на фронті.
Жаль людей – попереджаємо і жителів областей та негідників, які готують ці провокації. Знаємо персонально!
Також нам зрозуміло, що 9 травня це одна з обговорюваних дат оголошення мобілізації та відповідно провокацій перед цим, але на ній Путін не зациклюється.

Додатково Патрушев пропонує Путіну розглядати вищезгадані провокації із застосуванням хімічної зброї як виправдання для можливості завдати ядерного удару.

Якщо Путін зважиться на ядерний удар – отримає персональну боєголовку на знищення – жодний бункер від цієї проникної зброї не врятує. Про це вже прямо сказали західні лідери. Це, сподіваюся, він також знає. Пишу тут, щоби знали й інші.

Путінські орди програють війну. Чіпляються за найбрудніші методи і не гребують нічим. Очевидно, що на даному етапі війни, заклик громадян РФ з мобілізації – це спроба Путіна за допомогою “гарматного м’яса”, не зважаючи на кількість жертв серед російських військових, досягти успіхів на фронті і переломити ситуацію. Але навіть за наявності такого ресурсу значна частина путінського генералітету дедалі голосніше заявляють про неможливість досягнення мети військової компанії в Україні.

МИ ЗНАЄМО багато про що готують путінські посіпаки. Завдяки джерелам у Москві – і я не соромлюся робити публічною деяку інформацію. Сьогодні оприлюднимо інформацію – для росіян, які нічого не знають, з Брянської, Курської, Білгородської, Воронезької та Ростовської областей. Знайте – ваші життя Путін готовий кинути у топку війни. Чи згодні з цим? Або ви вже остаточно росіяни.?.. Втім, не важливо.. тому що ми українці – ЛЮДИ – і поводитимемося по-людськи, навіть якщо ви захворіли на рашизм.
Слава Україні! І повністю підтримую заклик президента Зеленського повернути Україні споконвіків землі Бєлгородської області, як, втім, і значну частину земель Курської області, що раніше входили до Харківської області. Думаю, що незабаром ці області самі проситимуться в Україну.. а ми будемо думати.

Що думаєте, українці? Чи потрібно нам брати білгородців та курян до української слобожанської батьківщини?

Арсен Аваков 

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятися від позиції автора. Сайт виконує виключно роль носія. Оціночні судження не підлягають спростуванню та доведенню їх правдивості.