26 Вересня, 2021

Прекрасна новина! Наші найсильніші союзники та партнери оперативно відреагували на ситуацію яка склалася на наших тимчасово окупованих територіях…

ХАРОШ!!!

«У випадку ескалації конфлікту з РФ – США не залишать Україну наодинці», – Міністр оборони США Ллойд Остін в розмові зі своїм Українським колегою Андрієм Тараном.

Також Остін завірив, що Штати НЕ ДОЗВОЛЯТЬ Росії реалізувати свої агресивні прагнення по відношенню до України.

Паралельно з цим, у Києві відбулася зустріч військових аташе США, Великої Британії та Канади з Нач ГШ Хомчаком та Головою ГУР МО України на тему ескалації ситуації на Донбасі і в Криму.

Прекрасна новина!
Наші найсильніші союзники та партнери оперативно відреагували на ситуацію яка склалася на наших тимчасово окупованих територіях, і, окрім літаків та суховантажів з різноманітною військовою допомогою (від необхідних медичних засобів до військової техніки) – передали нам розвіддані та ЗАВІРИЛИ в тому, що не залишать нас на одинці зі споконвічним ворогом – Росією!

Головне – не розтанути зараз від радощів, а всебічно інтенсифікувати підготовку до різноманітних військових конфронтацій, аби наші партнери бачили, що Україна перш за все потрібна не їм, в НАМ!

А так, ще раз підкреслю – ПРЕКРАСНА новина!

Назар Приходько

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятися від позиції автора. Редакція сайту не відповідає за достовірність таких матеріалів, а сайт виконує виключно роль носія. Оціночні судження не підлягають спростуванню та доведенню їх правдивості.