30 Липня, 2021

Приємно! БПЛА Bayraktar TB2, було запущено з авіабази у Миколаївській області і він долетів аж до Павлограда

Хіба не ХАРОШ?

БПЛА Bayraktar TB2, було запущено з авіабази у Миколаївській області і він долетів аж до Павлограда на Січеславщині!

Два питання:
1. Чи треба вам нагадувати, що «Байрактари» зіграли ледь не ключову роль у минулорічній офензиві Азербайджану на Карабах?
2. Щось мені підказує, що «Байрактари» і були тим вантажем, який в секретному порядку нам доставили з Баку минулого тижня. Я помиляюсь? Ні

Приємно, що ми тренуємось, працюємо, вчимося, а не кладемо на склади безцінну дружню допомогу! – написав блогер Назар Приходько.

Нагадаємо, Bayraktar TB2 — турецький ударний оперативно-тактичний середньовисотний безпілотний літальний апарат з великою тривалістю польоту.

Комплекси широко застосовуються під час турецької операції «Весняний щит» в лютому — березні 2020 року в Сирії. Безпілотники успішно знищували як рухомі, так і нерухомі цілі. Комплексом було знищено близько 20 одиниць військової техніки армії Сирії, серед яких РСЗВ (БМ-21 «Град»), САУ (2С1 «Гвоздика» та 2С3 «Акація»), танки та інша техніка. Ракетні удари були завдані й по окремим скупченням військовослужбовців, що воюють за режим Башара Асада.

Азербайджанські військові активно використовували безпілотну авіацію під час зіткнень у Нагірному Карабасі (Арцасі), що розпочались у вересні 2020 року. Серед іншого, були використані Bayraktar TB2 для завдання точних ударів по оборонних спорудах та бойовій техніці супротивника.

За оцінками оглядача Oryx, за час бойових дій з БПЛА «Bayraktar TB2» азербайджанським військовим вдалось знищити:
119 одиниць бронетехніки (із них 90 — різні модифікації Т-72);
132 гармат або гаубиць;
61 одиниць реактивної артилерії (БМ-21 «Град»);
15 зенітно-ракетних комплексів або пускових установок;
9 радарів та систем радіоелектронної боротьби;
143 вантажівки;
живу силу супротивника;
також з цих БПЛА відбувалось корегування вогню артилерії, наведення штурмовиків на ціль.