16 Жовтня, 2021

Блогерка: Так ось же вона, червона лінія, яку узеленскі перейшли, саме сьогодні. Вам не страшно?

Так ось же вона, червона лінія, яку узеленскі перейшли. Саме сьогодні.

Не тоді, коли розпродали всі маски Іспанії, не тоді, коли розтринькали гроші Антиковідного фонду на дороги, де на відкатах поживилися, то таке, для України справа звична.

Не тоді, коли закупили на 40 млн. українців 500 тис. доз вакцини, поклавши всю провину за зрив вакцинації на нарід, який їм 73% голосів дав, а саме сьогодні, устами посіпаки Радуцького, який наважився викласти свою версію абсолютно логічного кроку Індії щодо захисту свого населення, як шкідництво Порошенка і Тимошенко!

Це червона лінія, пацанчики, нічого не вміють, нічого не розуміють і нічому так і не навчилися.

Але ж вас проклянуть. До сьомого коліна. Прокляне кожен тут, в ФБ, що ставить сльози під хмарою постів про кончину від корони друзів,  просто знайомих … Проклянуть ридаючі у трун померлих, яким з вашої вини не вистачило кисню, поки ви тусувалися і нехило пропалювали своє жалюгідне нікчемне життя, проклянуть осиротілі діти, дружини і матері що надягли чорні хустки, проклянуть батьки і сини  що стримують сльози.

Вам не страшно? Та знаю, шо вам не страшно, вам pohuy, просто так заради інтересу запитала …

Ірина Медушевська

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятися від позиції автора. Редакція сайту не відповідає за достовірність таких матеріалів, а сайт виконує виключно роль носія. Оціночні судження не підлягають спростуванню та доведенню їх правдивості.