27 Травня, 2022

Резонансна подія в смузі оборони 53-й бригади. Чоловік взяв відношення в військкоматі для оформлення військовослужбовців до лав цієї бригади. Приїхав в зону ООС…

Резонансна подія в смузі оборони 53-й бригади.

Чоловік взяв відношення в військкоматі для оформлення військовослужбовців до лав цієї бригади, яка займає смугу в районі зони розведення Богданівка-Петровське. Приїхав в зону ООС, і довелося викликати таксі доїхати до штабу. Таксисти досконально знають район оборони, постійно возять бійців, тому чоловік не сумнівався, що його доставлять точно і найкоротшим маршрутом.

Важко зрозуміти, що рухало таксистом, який замість поїздки правильним маршрутом виїхав на передову, на наш взводний опорний пункт. Тут проїзд заборонений. Ще трохи, і вони приїхали б у Вікторівці – село вже в “сірій” зоні.

Солдат – часовий зреагував і відкрив попереджувальний вогонь в повітря, у нього було дуже мало часу для реакції. Машина проїхала блок-пост і зупинилася. З машини вийшли двоє, солдат сказав їм підійти. Люди сіли в машину, часовий відкрив вогонь на поразку.

В результаті таксист убитий на місці, пасажир зі ставленням в бригаду поранений в руку. Слідство з’ясовує наскільки обґрунтованими були дії вартового, як була організована служба …

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятися від позиції автора. Редакція сайту не відповідає за достовірність таких матеріалів, а сайт виконує виключно роль носія. Оціночні судження не підлягають спростуванню та доведенню їх правдивості.