16 Жовтня, 2021

Тарас Чорновіл: Разумков в ефірі заявив, що на вимогу ОПи з нього знято державну охорону. Я ніколи не був симпатиком Разумкова.

У тьоті Зєлі якісь дивні кримінальні підходи дискусії із своїми опонентами методом дрібного шантажу й залякування. Коли Бурба дав свідчення по вгнерґейту, його першим ділом позбавили охорони та виселили із помешкання на охоронюваній території. Це ж тільки заради нього був розіграний отой малоросійський водевіль під назвою: “Зеленський виселяє незаконних мешканців державних дач”. Практично нікого не виселили, крім одного судді КСУ та пари колишніх середніх посадовців. А очільник ГУР (щойно звільнений), якому таке помешкання та охорона передбачені через вимоги безпеки та захисту держтаємниці, був таким чином підставлений усім загрозам.

Зараз аналогічна історія з Разумковим. Усе через інфантильні слюні зеленого шмарка з приводу його нової забавки – законопроєкту “про олігархів”. У ОПі знають, що він завідомо антиконституційний. Але зелений інфант хоче цим погратися. Тому пруть з усіх сил. Ухвалити після розгромного висновку Венеційської Комісії – нарватися на проблеми з Європою. А там уже в ПАРЄ Толстой у засідці сидить і вичікує. Як тільки в нас наступлять на цю міну, там відразу ж ініціюють санкції проти України. І їх буде введено, можете не сумніватися. А будь-які наші претензії до РФії після такого взагалі розглядати не стануть.

І тому для зелених пітбулів було так важливо, щоб текст не надсилали до Венеційки. А Разумков надіслав. І на каналі олігарха Ахметова в обговоренні теми “деолігархізації” (ви вдумайтеся в цей сюр!) сталася доволі жорстка сутичка (в режимі онлайн) Стефанчука й Арахамії з Разумковим. Вони в перепалці навіть забули, що кожне ж слово з того піг-понгу звинувачень зафіксоване на сотнях носіїв і колись їм же нагадається.

Але я тут не про це. Разумков сам заявив у тому ефірі, що на вимогу ОПи з нього та його помешкання знято державну охорону. Я ніколи не був симпатиком Разумкова. Колись ми завжди були жорсткими опонентами. Але тут ідеться не про нього, а про пряме беззаконня та дуже примітивний шантаж. Адже охорона передбачена прямими нормами закону, де посада спікера виписана чітко й однозначно, а не в числі тих, кому можна дати, а можна й забрати. Голова Ради має гарантовану охорону на весь період повноважень та після їх завершення.

Он іноді зустрічаю Олександра Мороза. Він уже пару десятиліть, як не спікер, а з ним поряд ходить офіцер УДО. Ми можемо сперечатися, чи в нашій країні потрібні такі форми й обсяги державної охорони. Хоча на фоні того, як бережуть першу задницю країни, не то що Разумков із Шмигалем, але й Янукович нервово курить бамбук десь на узбіччі. Але доки є закон, його треба виконувати. А порушення прямої вимоги закону з метою примітивного шантажу – це вже новий кримінальний злочин та майбутнє провадження на цю зелену дупу.

Тарас Чорновіл

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятися від позиції автора. Редакція сайту не відповідає за достовірність таких матеріалів, а сайт виконує виключно роль носія. Оціночні судження не підлягають спростуванню та доведенню їх правдивості.