27 Травня, 2022

ОЙ ХАPOШ! Служба Безпеки України спільно з іншими силовими структурами проводять обшуки…

ОЙ ХАРОШ! Служба Безпеки України спільно з іншими силовими структурами проводять обшуки у справі про незаконне заволодіння Державними землями на Закарпатті та Львівщині фірмами, які належать Віктору Мєдвєдчуку, Оксані Марченко та Тарасу Козаку!

З‘ясовуються обставини передачі певними посадовими особами Державних земельних ділянок на Закарпатті фірмі Оксани Марченко «Спорт-тур», на яких згодом в незаконний спосіб було побудовано декілька комплексів.

Також під приціл силовиків потрапила компанія «Керамбуд», яка належить БРАТАМ Мєдвєдчука і Козака і яка, знову ж таки у незаконний спосіб займається видобуванням піску на Львівщині у промислових масштабах…

Наразі на вищезгаданих фірмах відбулася виїмка документів.З цим кланом час закінчувати. Закінчувати у будь-який, хай навіть і жорстокий спосіб. Народ закриє очі, якщо що. Головне, все ж таки, ВІДКРИТИ провадження проти Мєдвєдчука, Марченко, Козака та його цивільної дружини за фінансування тероризму! Оце буде правильний почин.

Розумію обставини вимушених канікул Парламенту. Україну накриває нова хвиля пандемії. Та було б добре, якби перед тим як закрити засідання було поставлено на голосування питання позбавлення Мєдвєдчука і Козака мандатів, а то дивно: спонсори тероризму – Народні депутати з допуском до Держтаємниці…

А провадження, обшуки та виїмка на вищезгаданих фірмах – це добре. Землю повернути у Державну власність, кар‘єри заарештувати – винних посадити. Крапка.

Назар Приходько

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятися від позиції автора. Редакція сайту не відповідає за достовірність таких матеріалів, а сайт виконує виключно роль носія. Оціночні судження не підлягають спростуванню та доведенню їх правдивості.