30 Липня, 2021

“Руський мир” втратив Одесу: Росія крупно програла в регіоні

Проросійські партії позбавлені будь-якого впливу після того, як головою Одеської облради став представник “Слуги народу”.

Обрання головою Одеської облради представника партії “Слуга народу” і створення більшості без відверто проросійських партій – такий вкрай неприємний сюрприз для “руського миру” піднесла Одеса.

Як пише телеграм-канал “Котимося!”, Обрання главою Одеської обласної ради депутата від партії “Слуга народу” Григорія Діденко, а також формування коаліції в складі представників партій “Слуга народу”, “Довіряй справам”, “Європейська солідарність” та “Батьківщина” – це безумовна поразка “руського миру” на Одещині.

Навіть при тому, що до всіх цих партій є багато питань і за кожним з них числиться чимало, м’яко кажучи, неоднозначних вчинків, але той факт, що відверто проросійські “Опозиційна платформа – за життя “, “Партія Шарія” і примкнула до них “За майбутнє” не ввійшли в сформовану більшістю коаліцію, – дуже гарний початок роботи Одеської облради.

А боротьба була дуже наполегливою, адже Григорій Діденко переміг на виборах голови облради з перевагою всього в чотири голоси: 44 – за нього проти 40 за представника “ОПЗЖ” Вадима Шкаровської.

Одеські ЗМІ пишуть, що проросійські сили намагалися навіть підкуповувати депутатів: за голос за Шкаровського нібито пропонували  до 75 тисяч доларів.

Як повідомлялось раніше, в Одеській області російська мова втратила статус регіональної. Такою вона тут була з 2012 року.

Відповідне рішення виніс 3 грудня Одеський окружний адміністративний суд. Зокрема, він скасував постанову Одеської обласної ради про регіональну мову. Таким чином по Росії завдано подвійного удару в Одеській області.

Використання будь-яких матеріалів Інтернет-видання можливо тільки за умови прямого посилання на сайт. Для Інтернет-видань обов’язковим є розміщення прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на використаний матеріал не нижче другого абзацу.