25 Червня, 2022

Шабунін: Дивіться, праворуч на фото. Я б не писав про цей трешняк, якби Славицька не була членом робочої групи Разумкова. Я не жартую. Людина, яка…

На фото ви бачите організаторів вчорашнього шабашу під посольством США.

Звезені бабусі, випари алкоголю, жлоб з фотографією Сороса, який ганяє по площі жінку зі зашморгом на шиї https://youtu.be/rZZIL_saYus.

Інтелектуальний рівень організаторів було видно здалеку. Відбувався цей весь треш проти “зовнішнього управління” Україною.

Це ж Сорос і США окупували Крим та Донбас і вбивають там українських військових та мирних жителів. Ви не знали? Не Росія і Путін, а США і Сорос.

Якщо хтось забув, нагадую – депутати ОПЗЖ безпринципні російські підстилки.

Але давайте повернемося до організаторів цього трешу. Наприклад, праворуч на фото – депутатка від ОПЗЖ Антоніна Славицька (фото з пікету).

Я б не писав про цей трешняк, якби Славицька не була членом робочої групи Разумкова по … виходу з конституційної кризи.

Я не жартую. Людина, яка в інтересах країни агресора влаштувала вчорашню клоунаду – вирішує конституційну кризу в Україні.

Мені важко уявити більш очевидні докази:
а) тотальної неспроможності українських політиків та СБУ (на чолі з Бакановим).
б) неприйнятності “напрацювань” групи в Раді.

До речі, нагадаю, Славицька – співавторка конституційної кризи, бо є підписанткою тих подань в КСУ.

А ще Славицька – провідниця інтересів найогиднішої частини судової мафії: Павла Вовка (з яким дуууже близька) та ВРП.

Саме в інтересах останніх робоча група Разумкова збирається запропонувати, щоб за брехню в деклараціях суддів “карала” ВРП https://t.me/VRU_CCU_news/122.

Так-так, сама та зашкварена ВРП, члени якої одноголосно відмовилися відсторонити Вовка (та решту наволочі з ОАСК), а ще кришує суддів Майдану та алкашів у мантіях за кермом, і загалом є головним захисником судової мафії https://vrpfails.dejure.foundation/.

Хороше рішення! Дуже допоможе політичному майбутньому Разумкова (який цю групу створив), а також депутатам, які за цей треш голосуватимуть.

З нетерпінням чекаємо наступних “рішень” групи Разумкова по виходу з конституційної кризи.

Найближчим часом розповімо, як російські підстилки з ОПЗЖ захищають сьогоднішню СБУ від реформування. Таке СБУ російську агентуру повністю влаштовує.

До речі, геть забув про Авакова написати в цій історії. Він так показово вчора захищав посольство, що майже всі повірили. Якби не Ківа, який разом зі Славицькою весь той треш організували.

Нагадую, що Ківа – пуста жомова яма, яка й кроку без санкції Авакова не робить. Не кажучи, про організацію пікету посольства США.

Така поведінка – грати на всі можливі боки – типова для Авакова. Нагадаю, як він колись ніби попереджав про небезпеку посла США Йованович, і одночасно допомагав Джуліані, Деркачу і ко.

Vitaliy Shabunin

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятися від позиції автора. Редакція сайту не відповідає за достовірність таких матеріалів, а сайт виконує виключно роль носія. Оціночні судження не підлягають спростуванню та доведенню їх правдивості.